Apie mus

 

UAB „Daimora“ įkurta 2013 – ųjų metų pradžioje.

Kompanijai pradėjus savo veiklą, prasidėjo puikus bendradarbiavimas su keliomis tarptauninėmis įmonėmis, kurios užima lyderiaujančias pozicijas centrinėje ir vakarų Europoje.

Klientai yra patys svarbiausi mūsų kompanijoje ir mes darome viską, kad suteiktume visą reikiamą informaciją ir pagalbą kuri jiems reikalinga. Mūsų komanda yra sukaupusi didžiulę kokybiško aptarnavimo praktiką skirtingose kompanijose. Taigi, mes žinome kaip dirbti aukščiausiame lygyje.

Kompanijos misija

Mūsų kompanijos pagrindinė misija – vietinėje ir tarptautinėje rinkoje tiekti geriausios kokybės produktus kartu užtikrinant maksimalų patikimumą, siekiant padidinti veiklos efektyvumą ir sumažinti sąnaudas.

Mūsų kompanijos tikslai:

  • Klientams – atitikti aukščiausius standartus ir užtikrinti kokybišką aptarnavimą.
  • Partneriams – užtikrinti kokybišką bendradarbiavimą ir reprezentavimą.

 

Pagrindiniai partenriai

Čekijos įmone Molčik kiper turi ilgametės patirties gaminant žemės ūkiui skirtas priekabas, krovininių automobilių kėbulus skirtus tiek žemės ūkio produktų, tiek kitų medžiagų gabenimui. Ši kompanija taiko naujausius metodus gaminant savo produktus ir užtikrinant aukščiausią kokybę.

Lenkjos įmone EURO-TRAK-NYSA  turi didelę patirtį hidraulinių sistemų ir komponentų gamyboje. Jos gaminiai puikiai vertinami ne tik Vidurio ir Vakarų Europos užsakovų, tačiu eksportuojami ir į kitų žemynų rinkas.

2013-ųjų pabaigoje pradėjom dirbti su krovininių automobilių priekabų ir puspriekabių gamintoja Lenkijos kompanija „MEGA“. Šios įmonės pagaminta produkcija, jau eilė metų patikimai tarnauja krovinių pervežimo verslu užsiimančioms kompanijoms.

Mūsų įmonės devizas: kokybė ir gera kaina!